darček na každú príležitosť

NANUKY DO RUKY sú jedinečným darčekom vytvorený detailnou ručnou prácou našich talentovaných cukrárok. Každá objednávka v sebe nesie nádych originality. Vďaka možnosti personalizovať nanuky podľa tvojich predstáv, je krabička dokonalým vyjadrením pocitov a vďaky. NANUKY DO RUKY sú spestrením akejkoľvek oslavy, životnej udalosti, sviatku, rodinnej návštevy či firemného podujatia. 

Je to veľmi jednoduché. Krabičku tvojich obľúbených príchutí si vyskladáš hneď v prvom kroku objednávky, no a hneď v druhom kroku nám môžeš napísať svoju predstavu v sekcii „Personalizácia“. 

Nemáš predstavu o tom, ako by mali NANUKY DO RUKY vyzerať ale zároveň chceš aby ohúrili obdarovaného človeka? Žiaden problém! Jenoducho to nechaj na naše talentované cukrárky a určite budeš nadšený.

Tešíme sa na tvoju objednávku.

Pre inšpiráciu prikladáme fotogalériu našich produktov plnú skvelých nápadov.

Narodeniny/meniny

Pre Zaľúbených

Cirkevné sviatky

Stužková

Svadba

Pracovný event

Vianočný večierok

Rodinná oslava

Narodenie dieťaťa

Poďakovanie

NARODENINY / MENINY​

Tento deň v roku je pre každého jedinečný a preto si zaslúži jedinečný darček. Otvoriť si krabičku s nápisom: „Všetko naj k narodeninám“ alebo „Happy BDAY Terezka“ urobí radosť každému. NANUKY DO RUKY sú tým najlepším zákuskom na narodeninovú alebo meninovú oslavu.

Narodeniny_meniny

PRE ZAĽÚBENÝCH​

3 základné veci, ktoré nemôžu chýbať na výročie: kytica, šampanské a sladké. Láska ide cez žalúdok a vychutnať si takúto elegantnú krabičku na výročie je na nezaplatenie.
Alebo sa ti niekto páči a chceš jej/mu to povedať? Možno ste spolu už dlhé roky ale chcete si vyznať lásku? Odkaz „ĽÚBIM ŤA“ v krabičke plnej dobrôt je skvelý spôsob ako vyjadriť pocity voči svojej milovanej osobe.

KRST / PRIJÍMANIE / BIRMOVKA

K cirkevným sviatkom určite patrí chutná torta. Ale čo tak namiesto klasickej torty mať nanuky, ktoré vyzerajú presne podľa tvojich predstáv? NANUKY DO RUKY dotvoria atmosfétu týchto výnimočných sviatkov a navyše si skvele pochutnáš.

Viac obrázkov

STUŽKOVÁ SLÁVNOSŤ​

„Musíme mať predsa zákusok s menami, nie? Tieto koláče nie, to majú béčkari a mali ich aj minulý rok. Naše zákusky musia byť originálne!“ Prosím? Povedal niekto originálne? NANUKY DO RUKY sú ten najoriginálnejší zákusok na stužkovú slávnosť. Viete si vybrať vlastnú farebnú kombináciu, rôzne príchute a nápis podľa seba. 

Viac obrázkov

Svadba / candy bar / zásnuby

Svadobný deň musí byť dokonalý a elegantný. Záleží na každom detaile. A candy bar si určite všimne každý hosť. Preto musí byť výnimočný. Luxusné zdobenie, krásne osobné nápisy a tvoja farebná kombinácia všetkým vyrazí dych. 

A čo tak ukryť zásnubný prsteň do krabičky s nanukmi a nápisom „VEZMEŠ SI MA?“ Už nejedna slečna tomuto podľahla a povedala áno.

Do práce, na firemný event či meeting

V práci trávime skoro tretinu svojho produktívneho života. Či práve nastupuješ do firmy, máš dohodnuté stretnutie, teambuilding alebo firemný večierok,  NANUKY DO RUKY s názov Vašej firmy a sloganom nezostanú nepovšimnuté. Je to niečo iné, kreatívne a zároveň veľmi chutné.
 

Vianočný Večierok / Mikuláš

Hľadáte originálny darček na sv. Mikuláša? Už ďalej nemusíte hľadať, práve ste ho našli! Vieme, že Vianoce nie sú len o jedle. Je však pravdou, že si v tento čas doprajeme  viac sladkého ako inokedy. Čo môže byť na rodinné vianočné posedenie lepšie ako lahodné cesto obalené v pravej belgickej čokoláde? Klasické vianočné zákusky už každý pozná, ale s našimi nanukmi pred návštevou určite zabodujete.  

Rodinná Oslava

Typické piatkové alebo víkendové popoludnie, ideme celá rodina pozrieť starých rodičov, priateľov alebo k nám príde s manželom a deťmi. Čo im ponúknuť? NANUKY DO RUKY. S nápisom „VITAJTE U NÁS“ resp. „ĎAKUJEME ZA POZVANIE“ im hneď urobíte príjemné privítanie. 

Narodenie dieťaťa

Muži pozor! Manželka príde s bábätkom domov z pôrodnice. Balóny, šperk a ?……. Predsa personalizované NANUKY DO RUKY! „VITAJTE DOMA“

Poďakovanie

Rodine a priateľom máme za čo ďakovať. Navzájom si pomáhame a stojíme jeden za druhým. Poďakovať niekomu je prejavom úcty a vďaky. Sladká krabička s nápisom „ĎAKUJEM“ dokáže poriadne zlepšiť deň.