Informácie o produktoch

NANUKY DO RUKY sú chladené zákusky. Vo vnútri je špeciálne cesto podľa našej receptúry, ktoré je ochutené do rôznych príchutí pomocou čerstvého ovocia alebo ďalších kvalitných prísad. Poleva nanukov je pravá belgická čokoláda. Používame bielu, mliečnu, horkú, karamelovú a ruby čokoládu.

NANUKY DO RUKY je treba skladovať v chladničke pri teplote v rozmedzí od 0°C do +8°C

NANUKY DO RUKY majú stanovenú minimálnu trvanlivosť 10 dní pri uskladnení v odporúčanej skladovej teplote (do 4 stupňov celzia).

INFORMÁCIE K OBJEDNÁVKE

Obejdnávku na NANUKY DO RUKY je najlepšie zadať online cez náš objednávkový formulár.  Vo formulári si viete navoliť počet nanukov a aj príchute v prvom kroku, personalizáciu v druhom kroku a následne aj doručenie, resp. osobný odber v kroku číslo 3.

Ďalšia možnosť je spraviť objednávku telefonicky na +421 908 210 916 alebo priamo v našej prevádzke na ulici Námestie sv. Michala 26, Hlohovec.

Minimálny odber je 5 NANUKOV DO RUKY na jednu objednávku.

V prípade osobného odberu v našej prevádzke je treba zadať objednávku deň vopred, ak sa jedná o množstvo maximálne 30 kusov NANUKOV DO RUKY.

V prípade doručenia je treba zadať objednávku 2 dni vopred, ak sa jedná o množstvo maximálne 30 kusov NANUKOV DO RUKY.

Pri odbere 31 a viac nanukov je treba zadať objednávku minimálne 3 dni vopred.

Možnosť personalizácie je v druhom kroku objednávky, kde môžete napísať, aký text si prajete na nanukoch. V prípade dlhšieho textu treba počítať s jemnejším zdobením, preto odporúčame text maximálne do 20 znakov.

Vašu predstavu o farbách nanukov môžete napísať v druhom kroku objednávky v sekcii „Prispôsob si nanuky podľa seba“. Ak nemáte konkrétnu predstavu, naše skvelé cukrárky niečo kreatívne vymyslia.

Objednávky prijímame iba prostredníctvom nášho objednávkového formulára, telefonicky na čísle +421 908 210 916 alebo v prevádzke NANUKY DO RUKY na adrese Námestie sv. Michala 26, Hlohovec. Objednávky cez sociálne siete ako Facebook a Instagram či mailom neprijímame.

Objednávku nie je možné zaslať poštou alebo kuriérom. V prípade, že Vám nevyhovuje dátum alebo čas nášho pravidelného rozvozu, poskytujeme špeciálne doručenie na Vami určenú adresu a Vami zvolený čas doručenia, toto doručenie je spoplatnené sumou 0,50 Eur s DPH na jeden kilometer z miesta našej prevádzky na Vami určené miesto.